FORUM
Ris, ros, diskussioner, mm ...
DmD-SHOP

Afsendt:08-04-2005 13:00:53
Afsender:Vibeke Toft Ilsø
Email:Vibeke.Toft@ofir.dk
Emne:Når enden er god er alting godt...! ;-)
Tekst:Halløj DmD! :-)

Var inde og skrive til jer den anden dag, men tror dælme mit indlæg er blevet væk i vrimlen...mystisk!
Men ville såmen bare endnu engang takke for en dejlig koncert i Varde i lørdags! For mig ku der jo ikke være en bedre afslutning på festen, end når man gemmer det bedste til sidst! ;-)

Men vi ka selvfølgelig ikke komme uden om, som DmD- fan i det større...! :-) - at der manglede et par numre, specielt "Kolde hjerter". Min veninde Pia og jeg, var jo nærmest klar til at hoppe på scenen! :) Men men men, det skal jo også nævnes, at jeg selvfølgelig godt er klar over, at der ikke kan være plads til det samme, som til jeres "private" koncerter. Synes bare den plejer at være med?!

Det er altid hyggeligt lige at sludre lidt med jer bagefter koncerten..! Og det er noget af det, som også gør jer så specielle, - at I giver jer tid til det! Og vi ku da vist endda godt ha brugt endnu mere tid...! :-)

Håber vi ses igen, inden alt for længe!

Knus Vibeke